Полтавщина втратила ще чотирьох бійців на війні з росіянами

На російсько-українській війні полягли Олександр Свириденко, Руслан Казаков, Олександр Артеменко та Іван Коробка з Полтавської області.

Олександр Свириденко

На східному фронті загинув житель Зіньківської громади Олександр Свириденко. На війні він був солдатом гранатометного відділення протитанкового взводу механізованого батальйону.

Воїн народився 25 травня 1980 року у селі Удовиченки в багатодітній родині. Навчався у Зіньківському професійно-технічному училищі №41, за спеціальністю – тракторист-машиніст. У 1999 році його призвали на військову службу. У 2006 році одружився та разом з дружиною переїхав до Полтави, де в листопаді 2022 року його призвали до лав Збройних Сил України.

Життя воїна обірвалося 19 серпня внаслідок ворожого обстрілу біля населеного пункту Авдіївка Донецької області.

poltavska-khvilia_xcwi/1Pu3cBgIR.jpeg

Руслан Казаков

23 серпня біля Свято-Успенського кафедрального собору Полтава попрощалась із загиблим воїном Русланом Казаковим. Воїн народився 14 березня 1975 року у Полтаві. 19 квітня 2022 року захисника призвали на військову службу за мобілізацією на посаду водія відділення керованого мінування групи інженерного забезпечення.

З 6 липня 2022 року по 26 листопада 2022 року та з 8 грудня 2022 року по 19 червня 2023 року воїн брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, перебуваючи в Покровському районі на Донеччині.

Захисник отримав вогнепальне поранення під час виконання бойового завдання. Від отриманих ран воїн помер 21 серпня 2023 року в лікарні ім. Скліфосовського у Полтаві.

poltavska-khvilia_xcwi/fUCnKBRSR.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

Олександр Артеменко

Воїн народився 18 жовтня 1967 року в Полтаві. 26 лютого 2022 року його призвали на військову службу за мобілізацією на посаду командира відділення І самохідної артилерійської батареї.

16 серпня 2023 року Олександр Артеменко помер у районі виконання завдань в лікарні Куп'янського району. Попрощалися з захисником у Полтаві 23 серпня.

poltavska-khvilia_xcwi/C7m-5fgIR.jpeg
Фото: Свято-Успенський собор

Іван Коробка

Воїн народився 7 лютого 2001 року в місті Комсомольську. Навчався у загальноосвітній школі №2, потім перейшов у першу школу, де закінчив 9 класів. Потім здобув кваліфікацію техніка-електромеханіка гірничого. Іван займався плаванням , був багаторазовим чемпіоном Полтавської області, переможцем змагань всеукраїнського рівня.

У лютому 2023 року пішов на військову службу за контрактом до Збройних сил України в полк «Азов», у третю окрему штурмову бригаду. Проходив військову підготовку у Великій Британії. 13 серпня воїн загинув захищаючи Україну від окупантів біля населеного пункту Бахмуту Донецької області.

poltavska-khvilia_xcwi/s9intfgIg.jpeg

Вічна пам'ять загиблим воїнам.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар