На фронті загинули ще троє захисників з Полтавської області

Олексій Жайворон, Антон Бунчук та Олег Пасішник боронили Україну від окупантів.

Олег Пасішник

Воїн народився у Лубнах. Олег проходив строкову військову службу у прикордонних військах. Деякий час він працював водієм на КП «Лубни Водоканал», у приватних структурах. Пізніше став підприємцем.

20 квітня захисник загинув поблизу Красногорівки, виконуючи бойове завдання на фронті. У Героя залишилися мати, дружина та син. 26 квітня о 12:00 з Олегом Пасішником прощатимуться на Володимирському майдані у Лубнах.

poltavska-khvilia_xcwi/yiqId6EVg.jpeg
Олег Пасішник

Олексій Жайворон

Під час виконання бойового завдання загинув житель Диканської громади. Олексій Жайворон був сапером аеромобільного батальйону. 26 квітня о 10.00 біля Свято-Успенського собору відбудеться панахида за загиблим бійцем. Після чого кортеж відправиться для прощання до селища Диканька. Жителів громади просять вшанувати загиблого Героя та утворити живий коридор за маршрутом слідування скорботної колони.

poltavska-khvilia_xcwi/REfTd6E4R.jpeg
Олексій Жайворон

Антон Бунчук

На щиті повертається полеглий захисник Хорольщини. 24 квітня батьки отримали сумну звістку з фронту про загибель Антона Бунчука. Воїн був на посаді стрільця-помічника гранатометника відділення охорони бригади тактичної авіації. Захисник загинув 23 квітня поблизу Красногорівки на Донеччині, захищаючи від окупантів Україну. З Героєм попрощаються 26 квітня об 11:00 у Хорольській громаді. Воїна поховають на Алеї Слави центрального міського кладовища.

poltavska-khvilia_xcwi/w1HmF6E4g.jpeg
Антон Бунчук

Вічна шана захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар