Під час оборони України загинули ще троє воїнів з Полтавщини

Олександр Гавриленко, Василь Микитась та Павло Гуленко захищали незалежність України на східному фронті.

Василь Микитась

6 травня 2023 року під час оборони Бахмута загинув житель Кременчуцької громади. Василя призвали на службу під час мобілізації 29 грудня 2022 року. Воїн був солдатом та стримував російський наступ на сході країни. У захисника залишились мама та брат.

12 травня з Василем попрощаються у рідній громаді. Об 11:00 воїна проведуть в останню путь у Кременчуцькому Міському Палаці Культури. О 12:00 відбудеться прощання у Свято-Миколаївському соборі. О 13:00 запланували виїзд до Свіштовського кладовища, де з Героєм можна попрощатися на Алеї Пам'яті.

poltavska-khvilia_xcwi/h1wg1H84g.png
Василь Микитась, фото: АТО. Соціальний супровід. Кременчуцька міська територіальна громада

Олександр Гавриленко

У боях проти російських окупантів загинув житель Горішніх Плавнів. Захисник захищав Україну поблизу Бахмута. 12 травня з Олександром Гавриленком попрощаються в рідному місті. Жителів запрошують вшанувати пам'ять Героя та провести в останню путь 12 травня о 10:30 чекатимуть автобуси біля Оптовичка, навпроти поліклініки. Об 11.00 з воїном попрощаються на Алеї Слави.

poltavska-khvilia_xcwi/h_EtJH8Vg.png
Олександр Гавриленко

Павло Гуленко

7 травня, захищаючи Луганщину загинув Павло Гуленко. Воїн народився на Полтавщині, після школи переїхав до Києва. Пізніше його призвали до війська. Строкову службу захисник проходив у Слов'янську. Потім заключив контракт із НГУ. На Донеччині воїн зустрів свою майбутню дружину. Незадовго до повномасштабного вторгнення пара побралась. Півроку тому у подружжя народилася донечка.

Павла Гуленка поховають на Північному цвинтарі у Слов'янську.

poltavska-khvilia_xcwi/CO6_JHUVR.png
Павло Гуленко

Вічна пам'ять загиблим воїнам.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар