На війні з окупантами загинули ще четверо воїнів з Полтавщини

Сергій Заєць, Ростислав Смірнов, Володимир Лайло та Юрій Боженко загинули, захищаючи Україну та своїх співвітчизників від навали росіян.

Сергій Заєць

15 травня, під час проведення бойових дій на Донеччині, загинув воїн з Лохвицької громади, Сергій Заєць. Захисник від початку повномасштабного вторгнення окупантів пішов добровольцем до місцевого добровольчого формування.

У лютому 2023 року військового мобілізували до лав ЗСУ. Сергій Заєць мав звання солдата, служив у 56-й окремій мотопіхотній бригаді.

poltavska-khvilia_xcwi/CCznmU8VR.jpeg
Сергій Заєць

Юрій Боженко

Військовий захищав Україну в складі окремої зведеної штурмової роти «ОДІН». Юрій Боженко мав звання старшого сержанта. Захисник загинув 19 квітня, обороняючи Луганщину. Йому було 44 роки.

poltavska-khvilia_xcwi/jUmOm8U4g.jpeg
Юрій Боженко

Ростислав Смірнов

Сержант окремої зведеної штурмової роти «ОДІН» загинув 19 квітня, під час штурмових дій на позиції ворога на Луганщині. Військовому було 39 років.

У 2015-2016 роках воїн брав участь в АТО. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист України. У воїна залишилися батьки та сестра.

poltavska-khvilia_xcwi/4sSyiUUVg.jpeg
Ростислав Смірнов

Володимир Лайло

Володимир Лайло мав звання солдата та захищав Україну в складі роти «ОДІН». Воїн загинув 19 квітня, штурмуючи ворожі позиції в районі лісу «Серебрянське лісництво» поблизу Діброви, що на Луганщині.

До повномасштабного вторгнення захисник брав участь в АТО. З першого дня великої війни Володимира мобілізували як бойового медика.

У військового залишилися батьки та дружина.

poltavska-khvilia_xcwi/nNqnZU84R.jpeg
Володимир Лайло

Вічна шана полеглим Героям.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар