У боях за Україну загинули ще четверо захисників з Полтавщини

Руслан Заяра, Станіслав Долгобородов, Денис Ломов та Олександр Ірклієнко загинули, захищаючи українські землі від вторгнення окупантів.

Руслан Заяра

17 травня, виконуючи бойове завдання поблизу Кузьминого, що на Луганщині, внаслідок вогнепального кульового поранення, загинув військовий з Шишацької громади, Руслан Заяра. Захисникові було 43 роки.

poltavska-khvilia_xcwi/qk0d3Gw4g.jpeg
Руслан Заяра

Станіслав Долгобородов

18 травня, виконуючи бойове завдання на фронті, поблизу Первомайського, що на Донеччині, внаслідок артилерійського обстрілу, загинув воїн з Лубенської громади, Станіслав Долгобородов.

«Станіслава пам’ятають як позитивну, світлу, відкриту людину. Безвідмовний, щирий він мав багато друзів. Вболівав за долю села. Мав активну громадянську позицію і дуже вболівав за Україну», – згадують воїна у громаді.

Військовий загинув у свій день народження. Захисникові було лише 31 рік.

poltavska-khvilia_xcwi/BZUf3GQVg.jpeg
Станіслав Долгобородов

Денис Ломов

Сьогодні, 22 травня, у Великобудищанській громаді провели в останню путь військового Дениса Ломова. Захисник загинув 31 січня 2023 року, під час стрілецького бою з ворогом на Донеччині.

poltavska-khvilia_xcwi/A_kD6MwVR.jpeg
Денис Ломов

Олександр Ірклієнко

22 травня Лубенську тергромаду сколихнула сумна звістка – виконуючи свій службовий обов'язок, загинув старший лейтенант медичної служби Олександр Ірклієнко.

Чоловік народився в Лубнах, навчався у місцевій школі, а згодом – у Лубенському медичному училищі. 24 лютого 2022 року добровольцем пішов до військкомату.

«Його пам’ятають надзвичайно життєлюбним, активним, непосидючим. Захоплювався футболом і шахами», – згадують Олександра у рідній громаді.

У захисника залишилися мати, донька та сестра.

poltavska-khvilia_xcwi/xhFIR7w4g.jpeg
Олександр Ірклієнко

Вічна та світла пам'ять полеглим захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар