На фронті загинули ще п'ятеро захисників з Полтавщини

Петро Демченко, Володимир Лиходід, Олег Богомол, Микола Суховієнко, Іван Андрієць загинули у боротьбі з російськими окупантами.

Микола Суховієнко

На війні загинув мешканець села Весела Долина Кременчуцького району. Микола Суховієнко з 2014 по 2019 рік проходив службу у бойових частинах. Воїн брав участь у боях за Донецький аеропорт. У 2018 році військового нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» та орденом «За мужність» 3-го ступеня.

З 24 лютого 2022 року Микола Суховієнко знову став на захист держави. У перший день повномасштабного вторгнення чоловік прийшов до центру комлектування та був відправлений до військової частини А2167.

16 травня поблизу Вугледару на Донеччині воїн потрапив під артилерійський обстріл і загинув.

poltavska-khvilia_xcwi/qJgStYUVg.jpeg
Микола Суховієнко

Петро Демченко

15 травня у Горішньоплавнівській громаді попрощалися з загиблим захисником Петром Демченком. Воїн народився 20 листопада 1980 року в селі Солошине. Після закінчення школи чоловік здобув професію водія. Потім він почав працювати у колгоспі «Дніпро», пізніше був водієм на Комсомольському хлібозаводі.

22 березня 2023 року воїна мобілізували на російсько-українську війну. 11 травня 2023 року воїн загинув на Донеччині. Петра Демченка поховали з військовими почестями на кладовищі у с. Солошине.

poltavska-khvilia_xcwi/8EdapYUVg.jpeg
Петро Демченко

Іван Андрієць

14 травня, під час виконання бойового завдання, в районі лісу «Серебрянське лісництво» на Луганщині загинув старший сержант «Старшина». Воїн був бійцем окремого зведеного штурмового загону ПРТЦК та СП «ОДІН». Його життя обірвала ворожа куля снайпера поблизу населеного пункту Діброва.

poltavska-khvilia_xcwi/GVjCpLUVg.jpeg
Іван Андрієць

Володимир Лиходід

1 травня 2023 року поблизу села Водяне на Донеччині загинув житель села Балаклія. З початку повномасштабного вторгнення захисник прийшов до військкомату. Чоловіка мобілізували 1 квітня 2022 року. Володимир Лиходід воював за звільнення Харківщини, а потім був на Донеччині. Воїн двічі отримував контузію, а також поранення, лікувався, проходив реабілітацію й знову повертався на фронт. 1 травня 2023 року воїн загинув в боях за Донецьку область.

poltavska-khvilia_xcwi/xJuK2YU4g.jpeg

Олег Богомол

З початку квітня 2023 року Олега Богомола вважали безвісти зниклим. 15 травня на сторінці Пирятинської громади повідомили про загибель воїна.

Захисник народився 9 листопада 1975 року в селі Смотрики, Пирятинського району. Після закінчення навчання чоловік проходив строкову військову службу у в/ч А-0178 на посаді оператора. У 2001 році він одружився, разом із сім'єю проживав у рідному селі.

28 січня 2023 року воїна призвали по мобілізації на посаду гранатометника. 2 квітня Олег Богомол загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.

poltavska-khvilia_xcwi/HzJE2YUVR.jpeg
Олег Богомол

Вічна пам'ять загиблим захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар