На сході України загинули ще п'ятеро військових з Полтавщини

Андрій Бовкун, Віктор Новіков, Ігор Вовк, Іван Бодак, Євген Дем’янко з Полтавщини полягли на фронті, захищаючи Україну та її незалежність.

Андрій Бовкун

27 квітня 2023 року в районі с. Куземівка Луганської області, під час мінометного обстрілу зазнав тяжких поранень, не сумісних з життям мешканець Пісків – Бовкун Андрій Володимирович 1991 року народження.

З перших днів повномасштабного вторгнення він був призваний до Збройних сил України та по 11 квітня 2023 року ніс службу у територіальній обороні. Після переведення захищав схід України.

poltavska-khvilia_xcwi/yWXUh1sVR.jpeg

Поховання Андрія Бовкуна відбудеться 3 травня о 12:00 в с. Яремівщина вул. Шкільна, 1, за місцем проживання батьків загиблого.

Живий коридор о 9:20 по вулицях Київська, Вишнева (м. Заводське) та Центральна, Залізнична, Леоніда Каденюка (с. Піски).

Віктор Новіков

Боєць Віктор Новіков загинув 28 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Покровського району у Донецькій області. Воїн мав звання молодший сержант. Служив на посаді головного сержанта першого стрілецького взводу.

poltavska-khvilia_xcwi/jIPRo1yVR.jpeg

Народився 1 квітня 1978 року у селі Березоточа Лубенського району. Закінчив Засульську загальноосвітню школу, Войнихівське СПТУ №53 та Лубенське ПТУ №12. У 1998 році брав участь у миротворчій операції НАТО на території колишньої Югославії. Проживав у Лубнах.

«Віктор був надзвичайно цільною і вольовою людиною, не боявся нової роботи, постійно шукав себе, вчився і запалював своїм оптимізмом і ентузіазмом людей навколо. Він спробував себе на різних роботах, у різних сферах діяльності. У 2015 році закінчив Київський Національний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю «історія». З 2017 року працював вчителем історії у Лубенській загальноосвітній школі №10 та тренував дітей у гуртку «Лубни СК Хортинг». Він мав беззаперечний авторитет в учнів, мав, що їм розказати, чим поділитися, чого навчити», – йдеться на Facebook-сторінці Лубенської громади.

Ігор Вовк

Захищаючи Україну від агресора, загинув мешканець Решетилівки Ігор Вовк 1990 року народження.

З початком повномасштабного вторгнення Ігор приєднався до Роти Охорони Решетилівської громади.

Потім разом з побратимами боровся на сході країни. Загинув старший солдат, сержант із матеріального забезпечення 2-ї мотопіхотної роти 28 квітня 2023 року на Донеччині в районі Діброви Краматорського району.

poltavska-khvilia_xcwi/fu6FT1sVg.jpeg

У четвер 4 травня, об 11:00 траурний кортеж із тілом загиблого Воїна прибуде у Решетилівку.

«Закликаю жителів громади на знак вдячності приєднатись до коридора Пошани та провести нашого відважного Захисника в останню його дорогу», — голова Решетилівської громади Оксана Дядюнова.

Маршрут пролягатиме вулицею Полтавська до Свято-Успенського Храму, де об 11:30 розпочнеться церемонія прощання з Героєм.

Поховають Ігоря у селі Шилівка, де він народився та виріс.

Іван Бодак

28 квітня 2023 року поблизу Берестового Куп’янського району Харківської області, виявивши стійкість та мужність під час виконання бойових завдань, від рук російських окупантів загинув воїн, головний сержант зенітної ракетної батареї військової частини А 0501 Іван Бодак.

3 травня відбудеться церемонія прощання з Героєм, яка розпочнеться о 12:00 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Євген Дем’янко

У Новосанжарській селищній раді повідомили про чергову втрату на війні.

В боротьбі з окупантами загинув захисник, водій зенітно-артилерійського відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу військової частини А 7044, солдат, житель села Велике Болото Євген Володимирович Дем’янко

2 травня о 12:00 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулася церемонія прощання із Євгеном Володимировичем.

Панахиду за полеглим провели за місцем його проживання у селі Велике Болото.

poltavska-khvilia_xcwi/jZPPoJsVR.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар