На Гадяччині працюють з сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах

Фахівцем із соціальної роботи та практичним психологом Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» було здійснене планове відвідування чотирьох сімей, які є отримувачами соціальних послуг та перебувають під соціальним супроводом. Відповідну роботу проведено на території м. Глобине.

Під час візиту здійснювався контроль над виконанням рекомендацій спеціалістів щодо виконання плану супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Звертали увагу на забезпечення потреб дітей: наявність місця для сну, відпочинку та гри, одягу, постільної білизни, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та техніки безпеки в побуті.

В ході роботи з батьками провели соціально-педагогічні бесіди виховного потенціалу, надали рекомендації щодо раціонального використання коштів, забезпечення належних умов проживання та організації безпечного дозвілля дітей влітку.

Батьки отримали відповідні інформаційно-просвітницькі матеріали (буклети, пам’ятки) щодо видів, форм, проявів домашнього насильства та шляхів його запобіганню.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар