На індивідуальну допомогу переселенцям Полтава витратила 650 тисяч гривень

Нині Полтава активно шукає прихисток для українців, які втекли з регіонів, де ведуться активні бої з росією. Окрім цього, постійно шукають можливості для забезпечення індивідуальної допомоги вимушеним переселенцям.

poltavska-khvilia_xcwi/i0mAJKwnR.jpeg

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської міської ради.

Завдяки активній громадській позиції благодійної організації «СВІТЛО НАДІЇ» уже залучили 650 000 гривень індивідуальної допомоги для потреб переселенців від Міжнародної організації з міграції IOM UKRAINE.

Протягом всього періоду війни індивідуальну допомогу на потреби отримали 336 жінок з дітьми, 59 людей з інвалідністю, 66 осіб похилого віку, 5 вагітних та один поранений, які проживають сьогодні у місцях компактного поселення у закладах освіти Полтави, робота яких організована Полтавською міською радою.

До кожного переселенця/переселенки була можливість застосувати індивідуальний підхід: з‘ясувати першочергові потреби сімей у ліках, харчових продуктів тощо.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар