На Полтавщині збудують багатоповерхівки для переселенців, які залишилися без житла

У 2022 році на Полтавщині планують побудувати три- та чотириповерхові будинки для переселенців, які залишилися без помешкань через російських окупантів.

poltavska-khvilia_xcwi/34uUlHw7g.png
Фото ілюстративне

Про це 21 квітня під час відеоконференції повідомив керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, передає Суспільне.

Будинки збираються звести за бюджетний кошт протягом 5 місяців. Це дві тисячі квартир. За словами Дмитра Луніна, також мають викупити ще пів тисячі готових квартир. У них мають бути санвузли та мінімальна кількість меблів.

«Це великі міста Полтавської області. Розглядає держава їх чотири. Це Полтава, Кременчук, Миргород і Лубни. Можливо, Горішні Плавні», – додав Дмитро Лунін.

Замовником будівництва буде військова адміністрація. Усе відбуватиметься за спрощеною тендерною процедурою.

«Після того, як ми почнемо будувати, будуть визначені категорії, хто там буде першочергово знаходитись», – розповів начальник обласної військової адміністрації.

За словами Дмитра Луніна, такі квартири перебуватимуть у власності військових адміністрацій. Переселенці зможуть проживати до того часу, доки на територіях, звідки вони виїхали, не відновлять їхні будинки та помешкання.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар