На Лубенщині зросла вартість проїзду в громадському транспорті

Сьогодні, 26 січня, під час засідання виконкому Лубенської міської ради ухвалили рішення про здорожчання проїзду. Про це стало відомо із трансляції засідання виконавчого комітету.

poltavska-khvilia_xcwi/Yivb9pbnR.jpeg
Лубенська маршрутка

На засіданні Лубенського міськвиконкому розглянули питання «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування по м.Лубни», в якому йшлося про здорожчання вартості перевезення пасажирів з 8 грн до 10 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/4Cy6upb7R.png
Скрін з трансляції засідання міськвиконкому в Лубнах

«За» здорожчання тарифу проголосували 24 члени міськвиконкому. «Проти» — один. «Утрималися» від голосування 2 члени виконавчого комітету.

Перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв, під час засідання виконкому, наголосив, що здорожчання вартості проїзду обумовлене залученням нових перевізників до Лубен. Також заступник зазначив, що школярі й надалі будуть платити за користування громадським транспортом по 8 грн:

«Діти, що їздять до школи, як їздили по 8 грн так і будуть їздити по 8 грн. На засідання міськвиконкому були поставлені питання щодо розірвання договорів (з перевізниками, — ред.). Перевізники розуміють, що договори будуть розірвані. А наступним поставили питання щодо встановлення тарифу. Як буде об'явлений знову конкурс, — то на тариф 8 грн мало хто зайде і ми будемо дуже довго шукать саме тих людей, які поїдуть по 8 грн».

Варто нагадати, що у листопаді цього року маршрутники у Лубнах припинили свою роботу і вимагали здорожчання тарифу.

Лубенська міська рада своєю чергою пообіцяла розірвати договори з усіма постачальниками, які вимагають збільшення вартості перевезень.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар