У Полтаві здорожчає проїзд у громадському транспорті — Мамай

Ціну на проїзд планують підвищити до 10 грн. Розпочали процедуру прийняття відповідного регуляторного акту. За словами міського голови Олександра Мамая — їздити за чинним тарифом перевізники відмовляються.

poltavska-khvilia_xcwi/KnGvvfa7R.jpeg

Про це міський голова повідомив у спілкуванні з журналістами «Полтавської хвилі» 10 лютого.

Зокрема він говорить, що у Полтаві ціну на проїзд у громадському транспорті встановлять як у Кременчуці, Черкасах, Чернігові, Кропивницькому, де тариф становить 10 грн. На запитання журналіста чи буде тариф на тому рівні, який нині просять підприємці, відповів: до 16 гривень тариф не підвищуватимуть.

«В інших містах маршрутки вже по 10 грн. Чи будемо підвищувати тарифи? Так, будемо. Чи будемо підвищувати тарифи більше, аніж в інших містах? Ні, не будемо. До 16 грн навіть не обговорюється», – прокоментував Мамай.

Додамо, що з 10 лютого в тролейбусах міста проїзд можна оплатити банківською карткою. Мамай розповів, що після тестування системи, валідатори встановлять в усьому громадському транспорті.

Нагадаємо, що з 17 липня 2020 року тариф на проїзд у тролейбусі підвищився до 6 грн, а в автобусах — 8 грн. Перевізники вимагають підняти ціну на проїзд, інакше вони не погодяться встановлювати валідатори для безконтактної оплати. Кажуть, що з кожного е-квитка мають віддавати 80 копійок, відтак їздитимуть у збиток.

До слова, раніше заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка повідомляв, що електронний квиток у комунальному транспорті має запрацювати в січні. Однак приймати оплату картками почали лише 10 лютого.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар