На Полтавщині два в'язні організували поставку наркотиків до виправної колонії

У Полтаві правоохоронці припинили канал постачання наркотичних речовин у державну установу «Полтавська виправна колонія (№ 64)».

Як повідомляє Полтавська обласна прокуратура, «смотрящому» та його помічнику повідомлено про підозру у незаконному придбанні, перевезенні, зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу та передачі його у місця позбавлення волі (пересиланні), вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).

Окрім цього, «смотрящому» повідомлено про підозру в умисному встановленні та поширенні злочинного впливу в установі виконання покарань (ч. 2 ст. 255-1 КК України).

За даними слідства, житель Кременчука, тривалий час відбуваючи покарання в колонії за скоєння тяжкого злочину, здобув авторитет серед засуджених і став «смотрящим за зоною». З метою наповнення так званого «злодійського общака» він організував постачання наркотичних речовин в установу, залучивши до протиправної діяльності свого помічника та знайомого жителя Полтави.

Упродовж травня-червня 2021 року полтавець у балончиках з-під дезодоранту надіслав у колонію наркотичний засіб — канабіс, який у подальшому повинен був розповсюдити серед в’язнів помічник «смотрящого». За висновками експертів, загальна маса канабісу становить майже 250 г.

Наразі за клопотаннями слідчого, погодженими з прокурором, ухвалами слідчого судді Октябрського районного суду Полтави, підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар