На Полтавщині попрощаються з трьома загиблими воїнами

Юрій Анісімов, Сергій Хорун та Олег Слєсаренко боролися з окупантами на Харківському, Запорізькому та Донецькому напрямках.

Сергій Хорун

19 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання неподалік села Петропавлівка загинув житель Мачухівської громади. Сергій Хорун був заступником командира бойової машини та мав звання молодшого сержанта. Раніше захисник був учасником АТО та воював на сході України з 2014 року.

У героя залишились дружина та син, мама, сестри та племінники. 1 вересня 2023 року о 10:00 з загиблим воїном попрощаються у храмі Святого Апостола Іоанна Богослова в селі Мачухи.

poltavska-khvilia_xcwi/QhH-3HzIg.jpeg

Юрій Анісімов

Воїн народився у селі Хрещате на Решетилівщині. Юрій Анісімов був пілотом 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського. Воїн загинув 29 серпня на Бахмутському напрямку.

poltavska-khvilia_xcwi/A5-w3HkSg.jpeg

Олег Слєсаренко

28 серпня в районі населеного пункту Роботине на Запоріжжі загинув Олег Слєсаренко. Воїн потрапив під артилерійський обстріл.

Захисник народився 21 вересня 1977 року в місті Харкові. Після закінчення школи вступив до Харківського університету радіоелектроніки, де отримав фах технолога-конструктора електронних рахувальних систем. Працював наладчиком електронної апаратури.

З початку повномасштабної війни Олег перевіз свою родину до Пирятина. У той час воїн став на захист Батьківщини. Військову службу проходив у в/ч А2298 на посаді командира відділення управління 4 розвідувальної роти.

1 вересня, о 10:00 відбудеться церемонія прощання з воїном на площі перед адмінбудівлею Пирятинської міської ради.

poltavska-khvilia_xcwi/gBkZ6NzIR.jpeg

Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар