На війні з росіянами загинули ще троє захисників з Полтавщини

Максим Попик, Віталій Хлистун, Артем Виноградов загинули під час оборони України від російських окупантів.

Максим Попик

«У смт Комишня на колінах, зі сльозами на очах та з квітами у руках зустріли траурний кортеж із тілом Героя — Максима Попика», — кажуть у громаді.

Народився Максим 24 червня 1983 року в Аркалику (Казахстан). У 2000 році родина переїхала до селища на Полтавщині. Навчався Герой у професійно-технічному училищі №44 Миргорода, по закінченню якого отримав професію тракториста. З 2014 року Максим працював у ТОВ «Агротех-Гарантія».

poltavska-khvilia_xcwi/IMmQPVkIg.jpeg

11 травня 2023 року був призваний на військову службу по мобілізації Миргородським РТЦК та СП Полтавської області. Захисник проходив службу на посаді гранатометника 3-ого десантно-штурмового відділення, 2-ого десантно-штурмового взводу, 7-ї десантно-штурмової роти, 2-ого десантно-штурмового батальйону військової частини А0284.

27 серпня 2023 року, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області, Максим Попик загинув.

Віталій Хлистун

27 серпня на Бахмутському напрямку загинув Віталій Хлистун з Решетилівки 1986 року народження.

poltavska-khvilia_xcwi/Esbgy4zSR.jpeg

Віталій Хлистун був мобілізований 12 квітня 2022 року. Військову службу проходив у військовій частині А 4438. Обіймав посаду номера обслуги 3 відділення спецпризначення, 3 взводу спеціального призначення, 2 роти спеціального призначення.

Загинув біля села Іванівське Донецької області.

Коридором шани зустрінуть захисника 31 серпня об 11:30 від в'їзду в Решетилівку по вулиці Полтавській та проведуть до Свято-Успенського храму, де орієнтовно о 12:00 розпочнеться прощання з Загиблим.

Поховання відбудеться на Алеї Слави на Центральному кладовищі.

Артем Виноградов

31 серпня о 10:00 біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання з полеглим Героєм Артемом Виноградовим.

Солдат Артем Сергійович Виноградов народився 21 травня 2001 року, навчався та проживав у Полтаві.

Призваний Полтавським обʼєднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 9 січня 2023 року до військової частини А 2582 на посаду стрілець — снайпер десантно-штурмового відділення, десантно-штурмового взводу, 2-ї десантно-штурмової роти, 1-го десантно-штурмового батальйону.

Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, при виконанні службових обовʼязків під час бойових дій, загинув 15 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар