На війні з окупантами загинули Микола Геринець і Роман Зіненко з Полтавщини

Роман Зіненко та Микола Геринець захищали Херсонщину і Луганщину від навали росіян.

Микола Геринець

Микола Геринець народився 1 грудня 1983 року в селі Орлик Кобеляцької громади. Він здобув професію вчителя історії у Полтавському педагогічному університеті імені Короленка. З 2014 по 2016 рік по контракту захищав східні регіони України.

На початку повномасштабної війни захисник долучився до лав оборонців України. Службу ніс у складі 2-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти, в/ч A7293. Микола Геринець мав звання молодшого сержанта.

31 серпня воїн загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Діброва на Луганщині. Бригада на чолі з Миколою потрапила під обстріл. Поранення, які отримав захисник, були несумісні з життям.

Із захисником попрощались 6 вересня 2023 року на Алеї Слави кладовища Лісового у Києві. У загиблого героя залишилась дружина Ольга з маленькою донечкою Софійкою, мати та брат з сестрою.

poltavska-khvilia_xcwi/yLijtdmSR.jpeg

Роман Зіненко

Романа Зіненка з 4 вересня 2022 року вважали безвісти зниклим. За результати генетичної експертизи, воїн загинув під час артобстрілу поблизу Сухого Ставка, що на Херсонщині. Воїнові було 37 років. У Романа залишились мати, донька та дружина.

Коли та де попрощаються з воїном повідомлять згодом.

poltavska-khvilia_xcwi/SgPS2OiSg.jpeg

Вічна шана загиблим захисникам!

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • C
    Chega
    14 вер.
    Знов зустрічаємо полеглих героїв, хоча чекали, що будемо зустрічати живих земляків, які приїхали з перемогою. Раніше вони успішно чинили опір ворогу та зупиняли його, а зараз втрати через те, що бійців відправляють на смерть, щоб розміновувати своїми тілами території. Де перемога? Де серйозні результати? Навіщо стільки щоденних втрат? Стільки військової та фінансової допомоги, і куди вона пішла? Де продуктивність та ефективність у використанні ресурсів з боку керівництва країни? До того ж всі говорять про можливість якихось виборів. Якщо хочуть виборів, хай Зеленський звільняється. Тоді подивимося.
    Відповісти