На Полтавщині розробляють програму підтримки та розвитку ДЮСШ на наступні 5 років

14 вересня відбулося публічне громадське обговорення проєкту Обласної програми підтримки та розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл на 2022-2026 роки.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін наголосив, що програма має бути комплексною та включати заходи з удосконалення системи підготовки спортсменів для участі в змаганнях, створення сучасної матеріально-технічної бази для тренувального процесу, підвищення кваліфікації та престижності професії спортивного тренера.

«Кожна громада повинна створити стратегію розвитку дитячого спорту, залежно від того, яка наявна інфраструктура, які є перспективні тренери в регіоні та як їх можна зацікавити працювати. У кожній громаді має бути своя дитячо-юнацька спортивна школа. Співфінансування заходів за програмою передбачає 50% коштів з обласного бюджету, 50 % — з місцевого. Тому громади мають бути зацікавлені в розробці своїх проєктів, покращенні матеріальної бази закладів, розвитку перспективного для них виду спорту», — сказав Дмитро Лунін.

Найближчим часом проєкт винесуть на розгляд постійної комісії з питань освіти, науки і культури обласної ради.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар