Тут тренуються Чемпіони: у Полтаві ремонтують стіну ДЮСШ імені Шемякіна

Учні та тренери ДЮСШ «Авангард» кілька років чекають на капітальний ремонт будівлі на вул. Соборності.

У ДЮСШ «Авангард» ім. І. Шемякіна 350 дітей навчають греко-римській та вільній боротьбі. У спортшколі працює 6 тренерів. Але наразі будівля потребує капітального ремонту.

Тренер із греко-римської боротьби Володимир Ваценко працює в спортшколі протягом 5 років. Ваценко розповідає, що в школі тренувалися призери та переможці міжнародних змагань, призери України й різних турнірів:

«Нам допомагають небайдужі, а так усе робиться своїми силами. Роздягальня зараз ремонтується, стіни трішки обшивали, але треба допомога. У першу чергу потрібно стіни ремонтувати, утеплити батареї».

Депутат міськради Сергій Іващенко сказав, що варто збудувати нове приміщення, адже всі комунікації в будівлі в аварійному стані:

«На жаль, це приміщення ремонтувати взагалі не потрібно. це приміщення дуже тісне й мале. Кошти, які потрібно витратити на ремонт, ефективніше витратити, щоби побудувати нове приміщення. Декілька років тому міська рада планувала збудувати новий зал. Будівництво розпочалося, але на жаль воно було заморожене у 2018 році».

Нині приміщення ДЮСШ ремонтують коштом приватних підприємців, зокрема відновили стіну школи, кладуть нову цеглу й замінили вікна.

Також на сесію міської ради планують подати проєкт рішення щодо створення секції греко-римської боротьби, аби школа отримувала допомогу від міської влади.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар