На Полтавщині відкриють пам'ятники ліквідаторам аварії на ЧАЕС

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та 35-річчя зведення «Саркофагу» у Полтавській області відкриють два пам’ятники ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

poltavska-khvilia_xcwi/TklBr3h7R.webp
фото Полтавської ОДА

14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у селі Красна Лука Миргородського району відкриють пам’ятник чорнобильцям, побудований з ініціативи мецената, чорнобильця, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Володимира Нікітенка. Про це повідомляють у Полтавській ОДА.

poltavska-khvilia_xcwi/2u0Yrq2nR.jpeg
фото Полтавської ОДА

У селі Великі Кринки Глобинської ТГ планується відкриття пам’ятника чорнобильцям, встановленого з ініціативи та за особистої участі ліквідатора аварії на ЧАЕС Павла Малецького.

poltavska-khvilia_xcwi/TApP93h7g.jpeg
фото Полтавська ОДА

У Хорошківській та Калайдинській сільрадах Лубенського району з ініціативи чорнобильців та місцевого керівництва пам’ятники чорнобильцям відкрили 26 квітня 2021 року. Таким чином, загальна кількість пам’ятників героям-чорнобильцям в Полтавській області збільшилася до 50.

poltavska-khvilia_xcwi/7v6P9qhng.webp
фото Полтавська ОДА

Також з ініціативи чорнобильців Полтави планують видати книгу «Солдати Чорнобиля», де буде вміщено спогади учасників цих трагічних подій.

Пропонуємо до прочитання реальну історію реального ліквідатора ЧАЕС.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар