На Полтавщині відкрили меморіальну дошку волонтерці, яку вбило російською ракетою

У селі Петрівці Миргородської громади на фасаді місцевої гімназії батько відкрив меморіальну дошку на честь випускниці Ельвіри Щемур, яка загинула на своєму волонтерському посту в Харкові 1 березня від ракети, яка влучила в Харківську ОВА.

poltavska-khvilia_xcwi/TV8PFHJVg.webp

Про це повідомили в Голосі України.

27 січня на фасаді школи у Петрівцях відкрили меморіальну дошку, присвячену Ельвірі Щемур — харківській волонтерці, яка все дитинство прожила на Миргородщині. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Ельвіри та всіх загиблих на війні Героїв.

Раніше ми писали, що у Миргородській громаді попрощались з волонтеркою Ельвірою Щемур, яка загинула під час бомбардування Харкова.

Меморіальну табличку відкрив тато Ельвіри. Він також долучився до війська, щоб помститися за доньку та наближати Україну до перемоги. Урочисте відкриття меморіальної дошки завершилося читанням патріотичних віршів.

poltavska-khvilia_xcwi/yaftFNJVg.png
Пам'ятна дошка на фасаді школи

2019 року Ельвіра Щемур закінчила Петрівцівську гімназію з золотою медаллю та вступила на факультет прокуратури Харківської юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

У петрівцівській школі Ельвіру обирали учнівським президентом. Не раз дівчина перемагала на предметних олімпіадах. Особливо захоплювалась історією, відзначалась активною життєвою позицією, завжди прагнула допомогти іншим.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів дівчина долучилася до штабу оборони Харкова. І вже як волонтерка допомагала ЗСУ та містянам, які потерпали від постійних ворожих обстрілів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар