На Миргородщині попрощалися з волонтеркою, яка загинула під час бомбардування Харкова

У Миргородській громаді попрощались з волонтеркою Ельвірою Щемур, яка загинула під час бомбардування Харкова. Про це повідомляють на сайті Миргородської міської ради.

poltavska-khvilia_xcwi/OEJFFQP7g.jpeg

Щемур Ельвіра Русланівна була  студенткою  3 курсу Харківської юридичної академії ім. Я. Мудрого, волонтеркою в штабі національної оборони Харківщини. Дівчина загинула 01.03.2022 під час чергового бомбардування міста під уламками Харківської ОДА.

Ельвіра проживала у селі Петрівці Миргородської міської територіальної громади:

«Народилася дівчина 25 листопада 2001 року на Закарпатті. Навчалася в Петрівцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з  1 по 11 клас. Закінчила школу в 2019 році, отримавши золоту медаль. Була прикладом для всієї школи, завзятим організатором добрих справ.  Займала активну життєву позицію. Мудра та виважена, Еля вражала оригінальністю, винахідливістю та креативністю. Отримавши високі бали за результатами ЗНО, вступила до Харківської юридичної академії на факультет «Прокуратура». Ставши студенткою, Ельвіра не лише відмінно навчалася, а й була активісткою та патріоткою,  брала участь у всіх можливих акціях та демократичних подіях Харкова.Тому її  залучали до роботи в правозахисних міських організаціях», — йдеться у повідомленні на сайті.

Царство Небесне. Вічна і світла пам'ять!

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар