На Полтавщині відкрили три поліцейських станції

Нові поліцейські станції розпочали свою роботу у трьох населених пунктах Миргородського району. У селах Петрівка та Хомутець Миргородської міської громади, а також у Великих Сорочинцях Великосорочинської сільської тергромади.

У відкритті станцій взяли участь представники органів місцевого самоврядування та керівництва поліції, зокрема: Сергій Соломаха, Миргородський міський голова, його перший заступник Олександр Острянин; Олександр Тищицький, голова Великосорочинської сільської територіальної громади; Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області, та його заступниця – Жанна Ахіджанян, а також Сергій Овчаренко, заступник керівника Миргородського райвідділу поліції.

poltavska-khvilia_xcwi/nZp7Iaz7g.jpeg

Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини, повідомив:

«Три станції обслуговуватимуть близько 40 населених пунктів району, в яких мешкають понад 60 тисяч жителів. Наявність поліцейської станції у громаді – це зручність як для місцевих жителів, так і самого правоохоронця, який постійно на території та добре знає реальний стан справ у населених пунктах». 
poltavska-khvilia_xcwi/PIwnSazng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/kNQ7S-kng.jpeg

Села обслуговуватимуть три поліцейських офіцери громад. У селі Петрівці працюватиме капітан Олександр Диченко; у селі Хомутець – старший лейтенант Анатолій Веремчук, а порядком у Великих Сорочинцях підтримуватиме, старший лейтенант Дмитро Богомаз.

Жанна Ахіджанян, очільниця відділу дільничних офіцерів поліції області, зазначила:

«На сьогодні на Полтавщині вже працюють 20 поліцейських станцій, відкритих протягом менше ніж трьох років. На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції».

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар