На Полтавщині дільничних офіцерів поліції привітали з 98-ю річницею від дня створення служби

Вчора, 18 червня, 25 чинних офіцерів та ветерани служби отримали нагороди та почесні грамоти МВС, Національної поліції, Головного управління поліції Полтавщини, а також грамоти та подяки від регіональних органів влади та місцевого самоврядування. 

З вагомою подією дільничних офіцерів привітав Іван Вигівський, очільник поліції Полтавщини. Він зазначив, що на даний час в населених пунктах області в режимі «24/7» надають послуги громадянам понад 280 офіцерів.

Професія дільничного завжди була і є однією з найбільш відповідальних, оскільки покладені на неї функції й завдання пов’язані із захистом інтересів суспільства. На тлі технічного прогресу, який форсованими темпами впроваджується в поліцейську діяльність, пріоритети залишаються незмінними – служити та захищати життя і здоров’я, права та інтереси людей.

Полковник поліції подякував всім дільничним, які в різні часи добросовісно виконували свою роботу, за професіоналізм, витримку, силу духу та готовність прийти на допомогу людям. Головний поліцейський області побажав колегам непохитної віри в себе, міцного здоров’я, сили й натхнення для саморозвитку та якісного виконання покладених на поліцію обов’язків. 

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар