У Полтаві пройшов фестиваль «Знай і дій»

У день святкування 25-ї річниці Конституції України ювенальні поліцейські Полтавщини взяли участь у фестивалі прав і свобод «Знай і дій», який проводився Полтавським міським Будинком культури 28-го червня у парку Незалежності. 

Полтавці та гості міста мали змогу відвідати розважальні, цікаві та корисно- пізнавальні локації, які для них підготували поліцейські. 

Спілкуючись із дітьми, поліцейські роз’яснили їм права та обов’язки, а також детально обговорили правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку. Особливу увагу правоохоронці звернули на необхідності дотримання правил дорожнього руху. 

Діти на локаціях створювали малюнки на поліцейську тематику, брали активну участь у іграх та тематичних вікторинах «Коло безпеки» і «Права дитини».

Ірина Москаленко, начальниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини, повідомила:

«Під час цього фестивалю діти отримали багато корисної інформації: ближче познайомилися з професією поліцейських, поспілкувалися з патрульними, рятувальниками, медиками та іншими гостями фестивалю, а здобуті знання, сподіваюся, стануть дітям у нагоді під час безпечного літнього відпочинку». 
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар