Представники Європейського Союзу вручили отргтехніку для підрозділів поліції Полтавщини (фото)

Понад півсотні одиниць комп’ютерної техніки покращать технічну базу підрозділів дізнання Полтавщини. 

Міжнародну допомогу надано Головному управлінню поліції області в рамках програми «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України у 2019-2021 роках».

Серед офісної та цифрової техніки, яку сьогодні представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні вручили керівництву Апарату поліції, фотокамери, принтери та ноутбуки на суму більше ніж 811 тисяч гривень.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, подякував делегації за постійну співпрацю з поліцією та, зокрема, за підтримку органів досудового розслідування.

«Завдяки сучасній оргтехніці, яку сьогодні отримали, ми зможемо більш якісно та оперативно здійснювати розслідування кримінальних проступків», – наголосив він.

Павло Сергаєв, представник делегації, висловив сподівання, що надана техніка сприятиме розвитку служби дізнання й дозволить поліцейським сконцентруватися на розслідуванні проваджень.

«Дякуємо і вам за співпрацю. Ми дуже раді, що можемо надати Полтавщині таку допомогу в рамках проєкту «Посилення потенціалу Національної поліції України у розбудові підрозділів дізнання», – зазначив пан Павло.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар