"На Полтавщині вирішують проблеми виробництва та постачання товарів до магазинів", - Лунін

До обласного керівництва Полтавщини надходять повідомлення про те, що полиці деяких супермаркетів напівпорожні. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму телеграм-каналі.

poltavska-khvilia_xcwi/IQgFeOLng.jpeg

Як повідомляє Лунін, сьогодні, третього березня, зібрали керівників мереж та провели з ними нараду. Наразі існують проблеми з виробниками та постачальниками м'яса, круп, овочів, фруктів, води та ще низки товарів.

На завтра у керівництва області запланована зустріч з постачальниками.

Як заявив Лунін, область готова сприяти у логістиці та виробництві:

«Ми розуміємо, що війна створює всім багато реальних проблем. Але це наша «вітчизняна війна», і всі повинні працювати й робити те, що вміють, у рази краще. Торгові мережі вміють будувати логістику забезпечення продуктами та товарами — займайтеся, ми посприяємо у всьому. А виробники й постачальники повинні займатися своє справою».

Також Дмитро Лунін пообіцяв бізнесу мораторій на перевірки та наголосив, що не дозволить нікому наживатися на війні:

«Але не дай Боже комусь спаде на думку наживатися на війні! Я обіцяю бізнесу мораторій на перевірки. За винятком контролю цін та продажу алкоголю. Сподіваюся на розуміння. А якщо ні, то по-іншому приведу до тями. Однак, переконаний, що цього не знадобиться».

Ми переможемо! Слава Україні!

Нагадаємо, що вже більше семи днів тому Росія напала на Україну. На території всієї України ведуться запеклі бої. Ворог завдає ракетні удари по житловим районам великих міст України. Гинуть мирні люди.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар