За можливості: як полтавцям сплачувати за компослуги під час війни

Фахівці полтавських підприємств, які забезпечують критичну інфраструктуру, дали пояснення щодо оплати комунальних послуг у воєнний час.

poltavska-khvilia_xcwi/U2cn1HY7g.jpeg

Як повідомляє телеканал «ІРТ», комерційний директор «Полтаватеплоенерго» Роман Кашин розповів, що на даний час всі котельні у Полтаві працюють в штатному режимі.

«Звичайно, ми вдячні споживачам, які сумлінно оплачують рахунки за наші послуги. Зважаючи на воєнний стан, жодних санкцій до затримок платежів застосовуватися не буде. Також хочу звернути увагу, що буде подовжений термін повірки квартирних приладів обліку. У той же час, просимо по можливості не затримувати оплату за спожиті послуги. Це необхідно для стабільного надання послуг. Підприємству кошти потрібні для придбання енергоносіїв», — сказав Роман Кашин.

Аналогічна ситуація і на підприємстві «Полтававодоканал». Також потрібні кошти насамперед на придбання електроенергії.

«Під час війни мірятися витратами, м'яко кажучи, неправильно. Зазначу лише, що насоси, які підіймають воду із артезіанських свердловин, і те насосне обладнання, яке подає цю воду в місто, і те, що підіймає її до багатоповерхівок, працює за допомогою електроенергії. А вона далеко не безкоштовна. Тож нашому підприємству зараз як ніколи потрібні ваші платежі», — звернулася до полтавців речниця «Полтававодоканал» Ірина Філоненко.

Ірина Філоненко також розповіла, що електронні бази даних підприємства знаходяться у Харкові, тому при сплаті послуг необхідно вказувати показники лічильників. Якщо при оплаті через інтернет-банкінг виникає помилка, варто спробувати ще раз.

У «Полтавагаз» також закликають сплачувати за можливості.

«Оплатити послугу розподілу природного газу споживачі можуть скориставшись сервісами онлайн-оплати на офіційному сайті "Полтавагазу" чи у відділеннях банків і пошти. Звичайно, у цій ситуації компанія лояльно ставиться до споживачів, які наразі фізично не в змозі провести оплату. Разом з тим, просимо розуміння важливості її внесення, адже "Полтавагаз" — це підприємство критичної інфраструктури, і наші фахівці зараз працюють у посиленому режимі», — повідомила речниця «Полтавагаз» Анжела Сливкіна.

З пресслужбою Полтаваобленерго зв'язатися не вдалося. Інформації щодо оплати послуг під час воєнного стану на сайті підприємства немає.

У цій статті ми ведемо стрічку основних подій та повідомлень з шостого дня війни росії проти України:

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • О
    Олена
    10 бер.
    Сплачуємо вчасно, але на Садах-2 як було 16-17 градусів протягом останніх 20 років, так зараз +15 і є,(( добре, що електроенергія і газ рятують!( За них теж сплачуємо вже удвічі, за обігрів,.
    Відповісти