На Полтавщині збираються змінити очільника поліції — коли та чому?

Зміни в керівному складі нацполіції Полтавщини можуть відбутись одразу після Дня Незалежності, повідомляють «Вєсті», посилаючись на джерело в МВС. За словами інформатора, ім'я якого не зазначають, нинішній Голова ГУ НП Полтавщини Іван Вигівський ще до кінця місяця може змінити на посту головного поліціянта Києва Андрія Крищенка.

«Були різні кандидатури, хто замінить в Києві Крищенко. Глава МВС Денис Монастирський пропонував свої варіанти, Банкова — свої. Але перемогла креатура глави Офісу президента Андрія Єрмака — Іван Вигівський», — говорить джерело.

Теперішній керівник Головного управління нацполіції Києва Андрій Крищенко подав у відставку. Було відомо, що він працюватиме до 24 серпня.

Досьє: Івану Вигівському 41 рік, він народився на Житомирщині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського райвідділу міліції. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.

З 2015 по 2016 рік очолював Очаківський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області. З 2016 обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області. 14 лютого 2020 року призначений на посаду начальника поліції Полтавської області.

«Виговський приступить до роботи після Дня Незалежності», — повідомляє джерело.

Наразі невідомо, хто очолить поліцію Полтавщини замість Вигівського, якщо інформація про його переведення до Києва підтвердиться.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар