На Полтавщині знищили понад 1,5 тисячі літрів самогону

З початку березня поліція виявила кілька десятків точок підпільного виготовлення спиртних напоїв. За підсумками превентивних рейдів знищено понад 1,5 тисячі літрів самогону, самогонної закваски та десяток апаратів для її виготовлення.

poltavska-khvilia_xcwi/zxB5kOEnR.jpeg

Нагадаємо, на Полтавщині з 1 березня діє заборона на продаж алкоголю. Як зазначив Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов, уведення повного табу на алкоголь під час війни – це виправданий захід. Оскільки країні нині потрібні сильні, адекватні, мужні громадяни з гострим розумом і тверезою свідомістю.

poltavska-khvilia_xcwi/QyktzdPnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/iTdpkOP7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/6tOtzdP7g.jpeg
«У воєнних реаліях алкоголь – це ще один підступний «ворог» для українців (окрім орди), а значить підлягає негайній ліквідації. Спиртне гальмує реакцію людини на зовнішні подразники (як,  приміром, сигнал тривоги або інформація про реальні ризики), що вкрай небезпечно в умовах бойових дій, як для самого споживача, так і його оточення. Окрім того, вживання спиртного може викликати проблеми з координацією та здоровим глуздом, зокрема спровокувати агресію чи панічний напад. Такі громадяни не можуть принести користь своїй Батьківщині, натомість можуть занапастити себе та інших людей, які самовіддано б'ються з ворогом», – зауважив Рогачов.
poltavska-khvilia_xcwi/aGApzOE7g.jpeg

За інформацією поліції, вилучають і знищують на місці як підакцизний товар, так і продукція кустарного виготовлення.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар