Полтавщина розпочинає посівну кампанію

Полтавщина розпочинатиме посівну кампанію. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Для координації роботи аграріїв Полтавщини створять спеціальний штаб при обласній військовій адміністрації. Очолить штаб Євген Греков.

Дмитро Лунін у відеозверненні наголосив, що найважливіше зараз — засіяти всі поля Полтавщини:

«Найголовніше завдання — засіяти всі поля Полтавщини. А це – 1 мільйон 400 тисяч гектарів площ. Насіння є, добрива теж. У квітні плануємо починати роботи. Зараз аграрії вийшли на поля й займаються підживленням озимини. Вона — в задовільному та доброму стані».

Також начальник обласної Полтавської військової адміністрації наголосив на тому, що усі механізатори та працівники підприємств, що залучені до посівної, тимчасово звільнятимуться від призову:

«Жодних обмежень руху техніки, персоналу, насіння та добрив; забезпечення пальним; бронювання від призову механізаторів й інших працівників підприємств; жодних вилучень с/г техніки, задіяної до робіт – на все це можуть розраховувати аграрії. Кожному підставимо плече».

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар