На Полтавщині зростає смертність від COVID: яка ситуація в моргах

Критичної ситуації в обласних моргах немає.

Кожного дня зростає кількість летальних випадків від коронавірусної інфекції.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА: «Критичної ситуації з заповненістю обласних моргів немає. Обласний морг у нас один. Більшість тіл людей, які загинули від наслідків коронавірусу, доставляють до Полтавського патанатомічного центру. Рідним пропонують робити розтин. Але є випадки, які є обов'язковими для розтину».
poltavska-khvilia_xcwi/qblI4S5ng.jpeg

Наразі кількість летальних випадків від загальної маси захворювання на коронавірус складає 2.4%. Але такий відсоток не є більшим ніж в інших країнах.

poltavska-khvilia_xcwi/X27N4S57R.jpeg
Рада національної безпеки і оборони прогнозувала наперед більше 1 тисячі летальних випадків за добу. Найголовніше — треба розірвати ланцюжки. Ми, нажаль, спостерігаємо випадки, коли люди були на якомусь святкуванні і всі вони захворіли. Треба намагатися ліквідувати всі ці можлмві осередки масового зараження і тоді ситуація з захворюваністю і летальними випадками в країні та області однозначно стабілізується, — наголосив Віктор Лисак.

Нагадаємо, що минулої доби зафіксували 45 летальних випадків. За добу зареєстрували 1 тис. 591 новий випадок інфікування на коронавірус.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Т
    Татьяна
    10 лист.
    Почему в Полтаве до сих пор оранжевая зона?
    Відповісти