Під час пандемії Полтавська інфекційна лікарня щомісяця використовує 11 тисяч балонів із киснем

До початку пандемії коронавірусу інфекційна лікарня споживала 5 балонів на місяць. Наразі ця кількість зросла до 11 тис. балонів щомісяця.

Про це розповів 10 листопада керівник Полтавського заводу медичного скла Олександр Кудацький.

За словами директора заводу, до початку пандемії коронавірусу інфекційна лікарня споживала 5 балонів на місяць. Нині лікарня використовує 3 тонни медичного кисню, тобто близько 350 балонів на добу. Це близько 10,5-11 тис. балонів щомісяця.

«Нині завантаженість підприємства становить близько 101%. Унаслідок цього на підприємстві були вимушені зупинити виробництво ампул на 2/3», — розповів Кудацький.

Завод медичного скла єдиний в області, де виготовляють медичний кисень. Щодня на підприємстві виготовляють 450-500 балонів медичного кисню для міських лікарень та медзакладів області, зокрема для Карлівки, Решетилівки, Нових Санжар, Кобеляк, Гадяча, Зінькову, Хоролу, Миргороду.

Додамо, що середня завантаженість ліжкового фонду для хворих на COVID-19 у Полтавській ТГ становить близько 80%.

За словами заступниці директора Департаменту охорони здоров’я Лариси Ухналь, наразі ліжок для надання медичної допомоги достатньо. Тому поки нові місця для хворих розгортати не планують.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар