На Полтавщину з небезпечних районів переїхало понад 20 підприємств

Полтавська область прийняла найбільше внутрішньопереміщених осіб — лише офіційно майже 220 тис. людей. Разом з ними на Полтавщину переїхали великі та середні підприємства.

poltavska-khvilia_xcwi/N4wcS9k4R.jpeg
Фото ілюстративне

Наразі в області відновили роботу понад 20 релокованих підприємств. Про це під час брифінгу з журналістами розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Буквально вчора до нас звернулися потужні підприємці з Сумщини, які працюють у галузі легкої промисловості. Вони хочуть розмістити у нас три виробничі локації», — сказав очільник області.

З 21 підприємства, які переїхали, 13 уже працюють, пише «Полтавщина». Ще чотири перевезли обладнання і товар для зберігання, два — переміщують обладнання та підключають потужності.

Найбільше серед них підприємств, які здійснюють торгівлю — сім. Ще по одному підприємству надають ветеринарні послуги, вирощують зелені культури, виробляють одяг, займаються промисловим виробництвом, виробництвом м’яса, добрив, надають поліграфічні послуги та ІТ-послуги.

Крім того, є багато малих підприємців, які переїхали самотужки й не ставили нікого до відома.

За словами Дмитра Луніна, важливо, щоб переселенці та підприємства переїжджали до однієї громади. Тоді місцевий бюджет отримуватиме дохід від податків, а для людей, які виїхали з небезпечних районів, створюватимуться робочі місця.

Раніше ми розповідали історію харків'янина, який втративши все, відновив бізнес у Полтаві.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар