«На сьогодні оптимальний тариф десь 12 гривень», — один із водіїв на «страйку» біля Полтавської ОВА

Деякі прияватні полтавські перевізники та водії зібралися сьогодні, 20 травня, під стінами Полтавської ОВА, щоби обговорити обґрунтований тариф на перевезення пасажирів містом.

poltavska-khvilia_xcwi/Vi-7_-u7R.png

Про подію повідомляє «ІРТ».

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час брифінгу 19 травня, після саботування полтавськими приватними перевізниками виходити на рейси заявив:

«Якщо не хочуть займатися перевезеннями, то нам дійсно на війні потрібен транспорт. Будемо, значить, забирати, якщо вони не використовують його на війну».

Полтавські перевізники 20 травня відреагували на заяву начальника Полтавської ОВА. Близько 11 години під стіни Полтавської ОВА поставили одну автівку. Дві інші стояли навпроти будівлі адміністрації.

Такі свої дії перевізники страйком не називають.

Перевізниця Галина Залізняк, яка прийшла під стіни ОВА, говорить:

«Він (Дмитро Лунін, — ред.) говорить, що ми винні в тому, що не виїжджаємо. Але яка наша вина. Ми ж бачимо яка зараз обстановка на заправках кілометрові черги, ціни на пальне. Ми не ховаємося від влади, не ховаємося від військкомату. Ми пригнали сюди машини. І готові були передати їх для того, щоби влада налагодила проїзд по вісім гривень».

Олег Торяник, водій ТОВ «ДЕЛКО КОМПАНІ» також прийшов під стіни обласної адміністрації:

«Ми прийшли сюди, щоб домовитися та виїхати робити за обґрунтований тариф у місті Полтава. Сьогодні, я так вважаю, оптимальний тариф десь 12 гривень».

Перевізниця Галина Залізняк розповіла, що їй дали меседж, що тариф у 12 гривень буде. Але не вказала хто з міської чи обласної влади дає такі заяви.

До слова ніхто з військової адміністрації не вийшов до перевізників. Навіть більше: у пресслужбі ОВА повідомляють, що жодних офіційних звернень чи прохань про зустрічі чи чогось іншого від перевізників не було:

«Про те, що перевізники планують влаштувати якийсь захід ми дізналися зі ЗМІ, — коментує Максим Ковальов, прессекретар Полтавської ОВА.

Ситуація з маршрутками та перевізниками у Полтаві досі залишається невизначеною.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар