Мене не влаштовує робота Полтавської міськради — Лунін

19 травня під час пресконференції начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін заявив, що його не влаштовує робота міської ради.

Лунін пояснив, що така його позиція пов'язана з тим, що в місті не працює громадський транспорт, вулиці не прибираються, а також не виконується ямковий ремонт доріг:

«Мене не влаштовує вся робота Полтавської міської ради загалом. Це нормально, що в нас немає транспорту зараз на вулицях? Мер (міський голова Олександр Мамай, — ред) замість того, щоби робити свою справу, робить якісь голосування в телеграм-каналі. Треба не голосування робити, а проводити перемовини, визначати економічно обгрунтовані ціни. Чому в Харкові працює міський транспорт? Паливо знаходять, а в нас посилаються, що не можуть знайти. Я впевнений, що зараз йдуть перемовини щодо ціни і поки не буде визначена ціна, яка буде влаштовувати перевізника, мер не домовиться і вони не запустять транспорт. Мене не влаштовує, що вулиці не прибираються. Мене не влаштовує, що не робиться ямковий ремонт на вулицях».

За його словами, голові районної військової адміністрації поставили завдання щодо контролю питань, які на сьогодні є в місті. Дмитро Лунін також висловив готовність звернутися до прокуратури, якщо ОВА вбачатиме порушення законодавства у рішеннях міської ради.

Нагадаємо, що через дефіцит пального комунальні автобуси не вийшли на маршрути. Відзавтра обіцяють відновити рух автобусів на кількох маршрутах.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар