У Полтаві на маршрути не вийшло 30 автобусів

10 травня на вулиці Полтави не виїхав жоден комунальний автобус.

Про зменшення кількості комунального транспорту на маршрутах повідомляє Зміст, посилаючись на керівника комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Євгенія Зайцева.

Як повідомляють у виданні, комунальні автобуси не вийшли на маршрут через дефіцит пального. Але, за словами Зайцева, тролейбуси виходять на маршрути згідно з графіком.

Суспільне Полтава повідомляє, що приватні перевізники не випустили на маршрути 30 автобусів. Але збільшили кількість тролейбусів: з 44 до 48. Про це Суспільному розповів начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Віталій Животенко. За його словами, це пов’язано з проблемами з закупівлею пального.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • О
    Олена
    10 трав.
    Я понимаю 4 троллейбуса это хорошо!А что делать тем людям где троллейбусы не ходят?Я с Червоного шляха,у нас кроме автобуса 10никакого транспорта нет!Как нам быть?Мы даже в аптеку и полеклинику доехать не можем!Дальние яковцы, Луговая тоже самое !Что делать?
    Відповісти