На війні з окупантами загинули ще четверо воїнів з Полтавщини

Анатолій Герасименко, Іван Перепелятник, Андрій Сороковий та Анатолій Олійник загинули захищаючи суверенітет України від росіян.

Іван Перепелятник

На війні загинув Перепелятник Іван Сергійович, 1983 року народження. 22 вересня солдат Іван зустрів свій останній бій. Після початку повномасштабного вторгнення Іван Сергійович добровільно прийшов до військкомату. Проходив військову службу у в/ч 1302.

poltavska-khvilia_xcwi/FEihW1WIg.jpeg

У серпні минулого року був поранений та після лікування і реабілітації знову став на захист України. Воював на Бахмутському напрямку.

Мріяв після закінчення війни повернутися до дружини та дітей в Лиман Другий.

Анатолій Герасименко

Воїн з села Тури назавжди повертається додому на щиті.

28 вересня о 13:00 на рідному подвір'ї відбулося прощання з 54-річним солдатом Анатолієм Олександровичем, кулеметником стрілецького батальйону військової частини А1815.

poltavska-khvilia_xcwi/CCMpWJWIR.jpeg

До лав Збройних Силу України Анатолій був мобілізований 13 вересня 2022 року. Відданий військовій присязі Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов'язок в бою за Україну, її свободу та незалежність, Воїн загинув 19 вересня біля населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області.

Анатолій Олійник

28 вересня Лубенщина попрощалася зі своїм земляком – Олійником Анатолієм Олександровичем, командиром відділення мотопіхотного батальйону, який загинув 23 вересня 2023 року на Донецькому напрямку, захищаючи незалежність нашої держави.

poltavska-khvilia_xcwi/8RecZJZSg.jpeg

Народився Анатолій Олександрович 7 січня 1970 року у Лубнах, де закінчив ЗОШ №2. Після служби в армії навчався у Харківському політехі, отримав спеціальність оператора станків з ЧПУ.

Був приватним підприємцем, займався монтажем систем опалення.

Після повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ. Анатолій Олійник брав участь в битвах за Ізюм, Соледар, Бахмут. Указом Президента був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Андрій Сороковий

21 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу міста Родинське загинув 24-річний військовослужбовець Андрій Сороковий. Про це повідомив голова Нехворощанської громади Віктор Дубович.

poltavska-khvilia_xcwi/gI7eWJWSg.jpeg

Захисник народився 28 травня 1999 року. Проходив строкову службу у ЗСУ у місті Хмельницькому.

Був мобілізований 4 листопада 2022 року. Служив водієм-машиністом екватора військової частини А4765

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар