На війні з росіянами загинули ще п'ятеро бійців з Полтавщини

Ігор Тищенко, Олександр Бондарь, Владислав Підлісний, Іван Наливайко та Едуард Гедзенюк захищали Україну від вторгнення окупантів.

Ігор Тищенко

10 жовтня на полі бою загинув захисник Ігор Тищенко. Військовий обороняв Донецький напрямок. Чоловік проживав у Миргородській громаді.

poltavska-khvilia_xcwi/dUyVDsMIR.jpeg
Ігор Тищенко

Владислав Підлісний

Обороняючи Україну від окупантів, виконуючи бойове завдання на фронті, загинув військовий Владислав Підлісний. Захисник воював у складі Полтавської окремої бригади територіальної оборони. Йому було лише 20 років.

poltavska-khvilia_xcwi/UR5pDsGSR.jpeg
Владислав Підлісний

Іван Наливайко

Захищаючи Україну на фронті, виконуючи бойове завдання, будучи вірним військовій присязі, загинув воїн з Полтави Іван Наливайко. Служив воїн у складі 116-ї бригади територіальної оборони. Йому було 25 років.

poltavska-khvilia_xcwi/ouBAvyGIR.jpeg
Іван Наливайко

Едуард Гедзенюк

10 жовтня, виконуючи бойове завдання в районі Першотравневого, що на Харківщині, загинув військовий з Верхньої Ланни Едуард Гедзенюк. У військового залишилася родина, рідні та друзі. 13 жовтня Героя провели в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/lfFLDsGIR.jpeg
Едуард Гедзенюк

Олександр Бондарь

12 жовтня, внаслідок російського обстрілу позицій українських воїнів на Донеччині, загинув військовий з Хорольської громади Олександр Бондарь. Отримавши тяжкі поранення, захисник помер у стабілізаційному пункті.

Військовий був водієм-радіотелефоністом стрілецького відділення 72-ої ОМБр, мав звання солдата. Йому було 50 років. У полеглого воїна залишилися дружина, сини, брат, близькі та друзі.

poltavska-khvilia_xcwi/e-qqvsMSg.jpeg
Олександр Бондарь

Вічна та світла пам'ять полеглим Героям!

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар