Полтавщина втратила ще трьох воїнів на війні з росіянами

Олександр Волочай, Валентин Шарий та Олександр Жмурко обороняли Донеччину та Запоріжжя від окупантів.

Олександр Жмурко

20 серпня 2023 року у районі населеного пункту Кліщіївка на Донеччині загинув помічник кулеметника Олександр Жмурко.

Воїн народився 11 січня 1994 року в селі Шилівка. У мирному житті Олександр працював тренером фізкультури. Був головою федерації футболу району та громади. Неодноразовий чемпіон обласних та районних змагань з футболу. 25 квітня чоловіка призвали до лав Національної Гвардії України.

«До останнього подиху Олександр Володимирович мужньо захищав кордони нашої країни, боронив рідну землю від московитської орди, віддав життя за світле і вільне майбутнє кожного із нас», — написали на сторінці Зіньківської громади.
poltavska-khvilia_xcwi/dZn9SkzSR.jpeg

Олександр Волочай

25 серпня жителі Нової Знам'янки провели в останню путь захисника України Олександра Волочая.

У перші дні повномасштабного вторгнення захисник звернувся до військкомату, щоб приєднатися до ЗСУ. У квітні 2022 року Олександр обороняв Київ, а потім більше, аніж пів року воював під Бахмутом, де отримав поранення та контузію.

3 липня 2023 року Олександр Волочай лікувався в Павлоградському військовому шпиталі. Фізичні та психологічні травми забрали життя воїна 20 серпня 2023 року.

poltavska-khvilia_xcwi/njFVNzzIR.jpeg

Валентин Шарий

22 серпня 2023 року воїн загинув під час одного з боїв поряд з населеним пунктом Роботине. 27 серпня Кобеляцька громада зібралась, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу захисника України.

Валентин Шарий народився 14 квітня 1978 року в м.Кобеляки. Закінчив школу та здобув освіту в Харкові. Пізніше одружився та переїхав з родиною до Полтави. У 2022 році воїна призвали по мобілізації на військову службу. Валентин був солдатом мінометного відділення.

poltavska-khvilia_xcwi/gQWONzzIg.jpeg
Прощання з захисником Валентином Шарим

Вічна шана загиблим воїнам.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар