На війні з окупантами загинули ще четверо захисників з Полтавщини

Олег Тарасенко, Володимир Малих, Олег Карпов та Юрій Бабанський загинули, захищаючи Україну від вторгнення росіян.

Олег Тарасенко

Захищаючи Україну від окупантів, під час виконання бойового завдання, загинув воїн штаб-сержант Олег Тарасенко. Чоловік обороняв Україну від початку повномасштабного вторгнення, вступивши до лав Полтавської окремої бригади територіальної оборони.

poltavska-khvilia_xcwi/XcahW1nSR.jpeg
Олег Тарасенко

Володимир Малих

19 жовтня, виконуючи бойове завдання на Донеччині, загинув військовий Володимир Малих. У мирному житті чоловік займався підприємницькою діяльністю, був членом Народного руху України, займався футболом.

З 25 лютого 2023 року Володимир обороняв Україну від окупантів. Воїн був командиром стрілецького відділення, мав звання молодшого сержанта. У полеглого захисника залишилися мама, брат, дружина та дві доньки.

poltavska-khvilia_xcwi/7WH0G17Sg.jpeg
Володомир Малих

Олег Карпов

11 жовтня, виконуючи бойове завдання з бойовим розпорядженням поблизу Іванівки, що на Харківщині, загинув військовий Олег Карпов.

Чоловік служив на посаді стрільця-санітара, обороняв Україну з квітня 2023 року. Йому був лише 41 рік. 24 жовтня о 10:00 біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання з полеглим захисником.

Юрій Бабанський

Військовий Юрій Бабанський обороняв Україну від російських окупантів з квітня 2022 року. Чоловік був командиром такелажного відділення гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону.

Воїн загинув 17 травня 2022 року в смт. Десна, внаслідок ракетного удару з боку росії. 24 жовтня о 10:00 біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання з полеглим Героєм.

Вічна шана Героям!

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар