На війні з росіянами загинули ще троє захисників з Полтавщини

Захищаючи Україну та своїх співвітчзників, у боях з окупантами, своє життя віддали військові Олександр Гичко, Віктор Бобир та Ігор Турмій.

poltavska-khvilia_xcwi/euwljFLVg.jpeg
Фото: Церемонія прощання з Віктором Бобиром

Олександр Гичко

29 березня, виконуючи бойове завдання поблизу села Степанівка, що на Донеччині, загинув військовий Олександр Гичко. Захисник воював на фронті з 27 лютого 2022 року, мав звання старшого солдата. В Олександра залишилися батьки, дружина та діти. 6 квітня з Героєм попрощаються у рідній громаді.

poltavska-khvilia_xcwi/i7mieFLVg.jpeg
Олександр Гичко

Віктор Бобир

31 березня, обороняючи Луганщину від навали росіян, загинув Віктор Бобир з Миргородської громади. Військовому було 44 роки, все життя він прожив та навчався у Миргороді. Захисник був учасником АТО у 2015 році, а з квітня 2022 року знову став на захист України.

poltavska-khvilia_xcwi/9kla6KY4R.jpeg
Прощання з військовим

Віктор був кулеметником, поліг у бою у Сєвєродонецькому районі Луганщини від рук окупантів. Воїна поховали на Алеї Героїв у Миргороді.

poltavska-khvilia_xcwi/dYZE6FYVg.jpeg
Віктор Бобир

Ігор Турмій

2 квітня, від важкого поранення, отриманого під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув військовий з Кременчуцького району Ігор Турмій.

Захисника мобілізували до лав ЗСУ майже від початку повномасштабного вторгнення – вже 10 березня 2022 року Ігор став на захист України. Воїн мав звання молодшого сержанта.

У Героя залишилися дружина, донька, батьки та брат.

poltavska-khvilia_xcwi/BNEueFLVR.jpeg
Ігор Турмій

Вічна та світла пам'ять полеглим героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар