Стало відомо про загибель ще чотирьох військових з Полтавщини

Юрій Гладиш, Олександр Клочко, Олександр Оборонов, Денис Василенко загинули захищаючи Україну від окупантів.

Юрій Гладиш

1 квітня поблизу населеного пункту Міньківка Бахмутського району Донецької області внаслідок ворожого обстрілу загинув Юрій Гладиш з Гадяцької громади.

poltavska-khvilia_xcwi/B7NQ4SLVR.jpeg
«Усією громадою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника, який віддав своє життя, оберігаючи Батьківщину. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Юрій Анатолійович – справжній Герой, який ціною власного життя дав можливість нам жити тут і зараз», – йдеться у повідомленні.

Про дату та час зустрічі воїна буде повідомлено додатково.

Олександр Клочко

Загинув військовий 23 березня 2023 року на Луганщині в районі населеного пункту Білогорівка, під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.

poltavska-khvilia_xcwi/ciWqVIL4R.jpeg

Прощання з Олександром Клочком проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято Миколаївському соборі. Поховали військового на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.

Олександр Клочко захищав нашу державу від російської ворожої агресії з листопада 2022 року. Був солдатом, стрільцем-помічником гранатометника 4 відділення 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону військової частини А-2120.

Олександр Оборонов

2 квітня загинув, захищаючи територіальну цілісність України на території Донецької області, Олександр Михайлович Оборонов.

Військовий народився 1982 року у селі Чорбівка. Проживав у Києві.

«Білицька територіальна громада висловлює щирі співчуття жительці с. Чорбівка матері загиблого воїна Тамілі Павлівні, дружині Наталії, сину та доньці, рідним та близьким загиблого воїна», – йдеться у повідомленні.
poltavska-khvilia_xcwi/YnuzISL4R.jpeg

Денис Василенко

22 березня 2023 року загинув Денис Володимирович Василенко в результаті бойових дій під час захисту Батьківщини, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Тоненьке, Донецької області.

Дениса призвалина військову службу під час мобілізації 09.03.2022 року.

У загиблого залишились син, батьки та брат. Співчуття рідним та близьким.

poltavska-khvilia_xcwi/yaqHIIYVR.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар