На війні з росією загинули п'ятеро захисників з Полтавщини

Останніми днями стало відомом про загибель п'ятьох військових з Полтавщини, які віддали свої життя, захищаючи Україну.

4 травня у Полтаві попрощалися з Віталієм Качалко, родом з Новоселівської громади, який протистояв навалі окупантів на сході. На початку війни чоловік пішов на фронт інженером-механіком, стояв на захисті Краматорська. Військового поховали на новій Алеї Героїв у селі Затурино.

poltavska-khvilia_xcwi/tvSjKpl7R.png
Віталій Качалко

4 травня у Горішніх Плавнях на Полтавщині попрощались з полеглим у бою з окупантами військовим Ярославом Тараном. Він загинув у бою від ушкоджень, отриманих внаслідок артилерійського обстрілу окупантів на Харківщині 1 травня.

poltavska-khvilia_xcwi/xkZk5plnR.jpeg
Ярослав Таран

24 березня під час оборони Маріуполя загинув молодший сержант Дмитро Шрамко, пише Суспільне. 24-річний боєць родом із Семенівської громади, у нього залишилася мати.

poltavska-khvilia_xcwi/Z1B45p_7g.jpeg
Дмитро Шрамко

Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького повідомив, що в боях з російськими окупантами на сході України загинув Руслан Боровик – захисник Донецького аеропорту, знаний як фотограф.

poltavska-khvilia_xcwi/9FEDct_7g.webp

У боях з окупантами загинув 20-річний військовий Анатолій Назаров. Він навчався у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі Горішніх Плавнів.

poltavska-khvilia_xcwi/pzFtcp_7R.jpeg
Анатолій Назаров

«Полтавська хвиля» висловлює щирі співчуття родичам та друзів полеглих воїнів.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар