Нічна атака на Полтавщину: що відомо на цей час

У ніч на 6 квітня на Полтавщині знову оголошували повітряну тривогу, яка тривала шість годин: з 00:16 до 06:19. Упродовж тривоги Повітряні Сили ЗСУ неодноразово повідомляли про загрозу БПЛА типу «Shahed» та високошвидкісних ракет.

poltavska-khvilia_xcwi/okbTeubIR.jpeg
Ілюстративне зображення. Фото: TVN24

О першій ночі Повітряні Сили повідомили про загрозу «мопеда» в районі Миргорода. Ще кілька безпілотників протягом ночі транзитом курсували Полтавщиною в напрямку Черкаської області та на межі із Харківщиною в північному напрямку.

О 4:05 ранку сили протиповітряної оборони повідомили про ракетну небезпеку через активність ворожих літаків ТУ-95 МС. Орієнтовний час дольоту ракет ПС ЗСУ прогнозували 5:00 ранку.

О 5:08 повідомлено про крилату ракету курсом на Миргород. Через пʼять хвилин вона змінила напрямок і взяла курс на Черкащину.

У підсумок нічної атаки на Україну Повітряні Сили ЗСУ повідомили, що росіяни вночі запустили по Україні 32 безпілотники (збито 28), та шість ракет різного типу: три керованих зенітних ракети С-300, дві крилатих ракети Х-101/Х-555 (збито обидві) та крилату ракету «Калібр» (збито).

poltavska-khvilia_xcwi/t-Hv6ubIR.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар