Нові українські фільми, які варто подивитися полтавцям для новорічного настрою

Підбірок різдвяних фільмів забагато не буває. Тому, якщо ви вже передивились «Сам удома», «Гаррі Поттер» і «Щоденник Бріджит Джонс», ми знаємо, що запропонувати.

poltavska-khvilia_xcwi/39QXc65VR.jpeg

«Полтавська хвиля» ділиться з вами добіркою нових українських стрічок для святкового настрою.

Пригоди S Миколая (2018)

Сімейна комедія, події якої розгортаються напередодні дня Святого Миколая. Маленький хлопчик Артем разом із батьками нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Як і всі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. Та насправді ніякий це не Святий, під його видом орудує звичайнісінький злодій.

Тільки диво (2018)

Пригодницький фільм про щасливу родину, яка живе у невеличкому містечку в горах. Коли батько головних героїв отримав тяжкі рани, рятуючи рідний край від стихії, діти без вагань почали робити усе, аби його врятувати. Брату та сестрі доведеться здолати довгий шлях, повний випробувань і пригод.

Мій дідусь — Дід Мороз (2021)

Перед Новим Роком дев'ятирічний Максим збирається знайти свого дідуся, який є самим Дідом Морозом. Хлопчик рішуче вирушає на пошуки до столиці, зустрічаючи на шляху багато нових людей, як друзів, так і ворогів. Після його зникнення мати теж вирушає шукати сина.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (2019)

Сімейна казка знята за мотивами твору Сашка Лірника. У центрі сюжету хоробрий козак, на ім'я Семен. Серед побратимів він був найвправнішим і не боявся нікого, навіть чорта лисого. Та вся його майстерність на полі бою виявиться не важливою, коли настане час і справді змагатися із Дияволом. Нечисть дуже роздратована через те, що в пеклі ніколи не було жодного козака, бо ж усі вони, боронячи рідний народ та свою землю, ніколи не шкодували крові. А через те і прощалися козакам усі гріхи. Семен потрапляє на той світ і має зробити все, аби не затриматися у пеклі.

Все буде ОК. Новорічна казка для дорослих (2021)

Кінокомедію зняли в Буковелі, тож крім курйозних і драматичних ситуацій, в які потрапляють головні героїні фільму, буде багато Карпат. Стрічка розповідає про дівчину Лізу, яка втрачає бізнес і коханого й опиняється без грошей і речей на передноворічному гірськолижному курорті. Тут головна героїня знайде і кохання, і дружбу.

Раніше ми робили підбірку кращих різдвяних фільмів для сімейного перегляду.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар