Обережно – шахраї: у мережі продають відповіді до ЗНО-2021

Через 2 дні проведуть перше у 2021 році ЗНО. І деякі шахраї вже починають продавати відповіді на ЗНО-2021 у мережі. Зокрема, таким «грішать» різні канали у Telegram.

Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Шахраї пропонують школярам купити зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 вже з відповідями. Клієнтів запевняють у їх надійності та достовірності джерел інформації. Так, наприклад, надсилають лист буцімто з офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти.

«В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації  на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності. Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці “Тести минулих років”, перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо. Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе», – йдеться у повідомленні в центрі.

Актуальну інформацію щодо ЗНО можна прочитати на вебсайті УЦОЯ, на офіційних сторінках у соцмережах FacebookInstagram та новоствореному каналі Тelegram.

«Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію», – радять в УЦОЯО.

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар