Шахраї створили фейковий сайт, де збирають гроші на відбудування літака «Мрія»

У мережі Інтернет, на сторінці an225nft.com оголосили про збір коштів на відновлення літака АН-225 «Мрія». Але це фейк, оскільки виробник «Мрії», український авіабудівний концерн «АНТОНОВ», не має жодного відношення до цього.

poltavska-khvilia_xcwi/yq_-y_QnR.webp
Літак "Мрія"

Прикриваючись благородною місією, невідома компанія збирає гроші, використання яких простежити неможливо. Більш того, за посиланнями на сайті вказують різні напрямки спрямування коштів: у першому – на будівництво «Мрії», у другому – «на потреби ЗСУ», повідомляє ДП «АНТОНОВ».

«Зазначене повідомлення було створене та розміщене без погодження з ДП "АНТОНОВ". Підприємство не надавало повноважень вказаній компанії на збір коштів для відновлення Ан-225. Ті кошти, які вже надійшли на рахунок підприємства, будуть використані винятково для реалізації проєкту з відбудови "Мрії"», — йдеться у повідомленні.

Як зауважують представники ДП «АНТОНОВ», нині команда працює над розробкою офіційного сайту з реквізитами, де кожен зможе побачити, скільки коштів залучено на відбудову найбільшого у світі транспортного літака. На цьому ж ресурсі буде розміщено також звіт про використання надходжень.

Про відкриття цього сайту буде повідомлено офіційно.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар