Облрада не передала Кременчуку аптеки «Полтавафарму»

Майно залишається в області.

На засіданні Полтавської облради, на якому розглянули питання подальшої долі аптек «Полтавафарм», які розташовані в Кременчуці. Кременчуцька влада хоче прийняти ці аптеки у комунальну власність і депутати від Кременчука підготували відповідний проєкт рішення сесії.

На засіданні сесії депутатка облради Ольга Усанова нагадала, що аптеки збудовані кременчуківцями, а потім передані обласному підприємству «Фармація».

«Ми просимо підтримати і віддати майно Кременчуку», - ззначила вона.

На це голова Полтавської облради Олександр Біленький нагадав, що аптеки, які підпорядковані «Полтавафарм», обслуговують не лише кременчуківців, а й мешканців великого Кременчуцького району, куди ввійшли Козельщинський, Семенівський, Глобинський райони. А це — третина мешканців Полтавської області.

Відомо, що лише ці аптеки мають ліцензії на продаж наркотичних препаратів для онкохворих, тому не можна змінювати цільове призначення аптек. Про це також нагадали на сесії.

Депутати не погодили питання передачі комунального майна області на баланс Кременчука. «За» проголосувало лише 29 депутатів.

«У нас відповідальність за збереження комунального майна», — пояснив свою позицію голова облради Олександр Біленький.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар