У Полтаві перевірили 53 одиниці громадського транспорту

5 червня у Полтаві перевфірили транспортні засоби, які займаються громадським перевезенням.

Контроль здійснили працівники Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом, фахівці Управлінням інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, представники відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Полтавської районної державної адміністрації, Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та Управління патрульної поліції в Полтавській області. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Мета перевірки - дізнатися, чи дотримуються автомобільні перевізники законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення полтавців.

poltavska-khvilia_xcwi/fIOnmx6Mg.png

Робоча група працювала на зупинці «Будинок побуту», усього перевірили 5 транспортні засоби.

Увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). А саме:

  • наявність у водія респіратора або захисної маски;
  • наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;
  • наявність у салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту длякористування автомобільним транспортом;
  • кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
  • санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;
  • наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).
poltavska-khvilia_xcwi/L7O7ix6Mg.png

Крім того, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар