Окупанти готуються до "виборів" на Запоріжжі, - Генштаб

В окремих населених пунктах Запорізької області загарбники здійснюють приховану підготовку до проведення "виборів" проросійської адміністрації районів та міст. Про це йдеться у щодобовому зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18:00 21.03.2022.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, окупанти продовжують незаконну діяльність на тимчасово зайнятих територіях Запорізької області.

poltavska-khvilia_xcwi/hsNzTwP7R.jpeg
Фото Reuters

Так, у порту Бердянська окупанти зосередили колону білих тентованих вантажних автомобілів КАМАЗ міністерства надзвичайних ситуацій РФ, з метою організації так званих «російських гумконвоїв»:

«Подібні вантажівки використовувалися для прихованого транспортування боєприпасів на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Зазначене може свідчити про наміри окупантів організувати подібні "гумконвої" до Запорізької області. На території одного з населених пунктів цієї області противник розгорнув пункт з ремонту бронетанкової техніки із залученням обладнання та робітників оборонних підприємств російської федерації. На відновленні перебуває до 20 одиниць броньованої техніки».

Також Генштаб передає інформацію про те, що у Новій Каховці Херсонської області окупанти на блокпостах перевіряють документи у місцевих жителів на факт служіння в зоні АТО/ООС, з метою подальшої затримки.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар